THOMAS & BETTS CC-ISO16-G Cable Gland, ISO/Metric Threads, ISO Thread Size 16mm, Cord Range 0.197 Inch
Item: BK9DUMModel: CC-ISO16-G
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Ring Terminal
Max. Cable Dia. 0.394"
Min. Cable Dia. 0.197"
No. Of Cable 1
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.01
Ship height (cm)7.62
Ship length (cm)15.24
Ship width (cm)11.43
Country of OriginTR
Product Variants
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.