Item: CV2RBXModel: JPS24-SNDCross Ref: 787AR6
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Extra Shelf
Color Tan
Compatible Manufacturer Model No. JUMBO COMBINATION CABINETS
Compatible Mfr. Model No. Jumbo Combination Cabinets
Compatible Product Type Combination Cabinets
Depth 22"
Finish Powder Coated
Height 3/4"
Load Capacity 75 lbs.
Material Carbon Steel
Material Thickness 24 ga.
Number Of Shelves 1
Overall Depth 22"
Overall Height 3/4"
Overall Width 24"
Product Type Shelf
Width 24"