TENNSCO BU-9648120CS Bulk Storage Rack Starter, Corrugated Decking, 48 x 96 x 120 Inch Size
Product Specifications:
| Item | Bulk Storage Rack, Starter |
| Height | 120" |
| Number Of Shelves | 3 |
| Width | 96" |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Product Details:
- Available in Light Grey (LGY), Medium Grey (MGY), Sand (SND)
Product Variants
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6940 | 2150 lbs. | 96" | 36" | 96" | Powder Coated | - | 6450 lbs. | 2150 lbs. | €852.15 |
Explore Products
- MALCO DEFT1 Drip Edge Folding Tool Fiberglass
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS PH1006PE025 Cordset, Male/Female, 6 Wire, Length 25 Feet
- SPEARS VALVES 866V-338 Clamp-On Saddle, Socket, FKM, Zinc, 3 x 2 Inch Size, PVC
- VERMONT GAGE 361183360 Ring, Go/NoGo Set, 1 3/8-20 Un, 3A