TB WOODS 5VXP1030 V-Belt, 103 Inch Belt Outside Length
Item: AY2PMMModel: 5VXP1030
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item V-Belt
Belt Trade Number 5
Dimension S 0.53" x 0.63" x 103"