TB WOODS 5/5VP3000 Narrow V-Belt, Neoprene, 5V Belt Type, 300 inch Length, 5 Ribs | AX6WHL
TB WOODS 5/5VP3000 Narrow V-Belt, Neoprene, 5V Belt Type, 300 inch Length, 5 Ribs
Item: AX6WHLModel: 5/5VP3000
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item V-Belt
Banded Yes
Belt Type 5V
Length 300"