T&S HG-4E-48K-FF Gas Hose, With Quick-Disconnect, 1 Inch NPT x 48 Inch, Cable Kit, Ball Valve
Item: AV9YJMModel: HG-4E-48K-FF
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Gas Hose
Connector Hose Design 1 Male, 1 Qd
Connector Hose Thread Size 1"
Connector Length 48"
Connector Type Gas
Feature Quick Disconnect
Gas Hose Capacity 335 btuH
Max. Pressure 0.5 psi