T&S B-0133-ADF12-B Pre-Rinse Faucet Unit, Spring Action, 8 Inch Wall Mount, 12 Inch Add-On Faucet
Item: AV3MJHModel: B-0133-ADF12-B
In Stock
Get it by Monday, May 25
Body Material Brass
Body Size 8"
Finish Polished Chrome
Flow Rate 1.15 GPM
Handle Type Lever
Inlet Type Adjustable Centers
Max. Pressure 125 psi
Max. Temp. 140°F
Min. Pressure 20 psi
Nozzle Outlet Type Laminar Flow Device
Spout Length 12"