SUPERVANE SV524004-04 Carbon Vane Set, 240mm x 55mm x 6mm Size
Product Specifications:
| Item | Carbon Vane |
| Material | Carbon |
| Overall Height | 55 mm |
| Overall Length | 240 mm |
| Pack Count | 4 |
| Thickness | 6 mm |