SUPER-STRUT H1200HS16FT8INPG Channel, 12 Gauge, 16.8 Feet Length, Pregalvanized
Product Specifications:
| Item | Channel |
| Depth | 3 1/4" |
| Finish | Pre Galvanized |
| Inside Dimensions | 200" x 1.63" x 3.25" |
| Length | 16.8 ft. |
| Material | Steel |
| Slot Size | 0.562" |