SUPER-STRUT B1400S-12EG Channel, Electrogalvanized
Product Specifications:
| Item | Channel |
| Finish | Electro Galvanized |
| Inside Dimensions | 144" x 1.63" x 0.81" |
| Inside Dimensions | 144 x 1.63 x .81 |
| Length | 12" |
| Material | Steel |
| Slot Size | 0.438" |