THOMAS & BETTS TV18-8LF-XV Universal Splice | BK9REB
STA-KON TV18-8LF-XV Catamount Vinyl Insulated Locking Fork Terminal, 22-18 AWG Wire Size
Item: BK9REBModel: TV18-8LF-XV
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Universal Splice
Color Red
Material Vinyl
Voltage Rating 600V
Wire Size 22 AWG to 18 AWG