SQUARE D Q23225NRB Enclosure Nema 3r | AG7BJW 4B256
SQUARE D Q23225NRB Enclosure Nema 3r
Item: AG7BJWModel: Q23225NRBCross Ref: 4B256
In Stock : 29 Units
Get it by Thursday, May 21
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Enclosure
Amps 225A
Amps Rating 225A
Color Gray
Conduit Provision 1", 1 1/4", 1 1/2", 2", 2 1/2", 3"
Cover Attachment Style Top Hinge
Cover Closure Method Latch
Depth 5 1/2"
Exterior Depth 5.51"
Exterior Height 26.26"
Exterior Width 9.88"