SQUARE D LA400AWK Circuit Breaker Enclosure Surface 12/3r | AF9HPK 2JXD7
SQUARE D LA400AWK Circuit Breaker Enclosure Surface 12/3r
Item: AF9HPKModel: LA400AWKCross Ref: 2JXD7
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Enclosure
Amps 400A
Color Gray
Conduit Provision 1/2", 3/4", 1", 1 1/4", 1 1/2", 2", 2 1/2", 3", 3 1/2"
Cover Attachment Style Side Hinge
Cover Closure Method Latch
Depth 7 1/4"
Exterior Depth 7.25"
Exterior Height 42 1/4"
Exterior Width 13.75"