SPEARS VALVES YS23P20-007CL Wye Strainer, Flanged, EPDM, P20 Mesh, 3/4 Size, PVC, Clear
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Y Strainer |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.45 |
| Ship height (cm) | 18.1 |
| Ship length (cm) | 16.35 |
| Ship width (cm) | 25.24 |
Product Variants
| Product | Model | Size | Type | Price | |
|---|---|---|---|---|---|
Explore Products
- QUANTUM STORAGE SYSTEMS DSB203 Bin Divider, For Use With QSB203, Black
- MICRO 100 AMRM-008-2 End Mill, 2.40 mm Length of Cut, 0.800 mm Cutter Dia., 50 mm Overall Length
- LISLE LS/71540 Cobalt Drill, 17/64 Inch Size
- FRIGIDAIRE 5304482783 Grille
- LEVITON CR20-E Straight Blade Duplex Receptacle, 125 VAC, 20 A, 2 Poles, 3 Wires, Black, Thermoplastic, Side Wired
- TEMPCO CSH00333 Strip Heater, 19 1/2 Inch Lg, 18 1/2 Inch Mounting, 1200 W, 23 W/sq Inch, 240 VAC
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS RM2004PA005 Receptacle, Male, 20 A, 4 Pole
Explore More
- KEYSHAFT
- Reciprocating Saw Blades
- Painting and Finishing Tools
- Cup Brushes
- Valve Mounting Hardware
- Definite Purpose Motors
- ALLPAX GASKET CUTTER SYSTEMS Cutting Boards
- CONDOR Knit Gloves, Full Finger, Uncoated, 7 Gauge, White
- ACME ELECTRIC WI300 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class
- THOMAS PUMPS Articulated Piston Pumps/Compressors
- MUELLER INDUSTRIES 186 Carbon Steel Basket Strainers
- MERSEN FERRAZ Amp-Trap Series A100P Fuses, 1000VAC, 750VDC