SPEARS VALVES CLT-1500-S Ball Valve, Commercial Lo-Torque, Inch Size 1-1/2, CPVC
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Ball Valve |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.44 |
| Ship height (cm) | 22.86 |
| Ship length (cm) | 7.94 |
| Ship width (cm) | 3.81 |
Explore Products
- SPEARS VALVES 887-080BC Nipple, Threaded Both End, Schedule 80, 2 Inch x 8 Size, PVC
- LIFT-ALL EE2804NTX7 Web Sling Eye And Eye L7ft 11500lb W4in
- GRAINGER Z8936-188 Square Washer, 7/16 In I.D., Plain, Not Gr., SS
- WINSMITH E20MDNM31000EK Gear Reducer, Right Solid Output Shaft, Quill Input
- HAYWARD FLV4P2S20S2V
- ECEF 520150 Drill, 1,50mm Diameter, High Speed Steel
- BUSSMANN 16290-2 Barrier Terminal Block, 150 A, 600 V, Black
- MARKEL PRODUCTS G3327TD-RP Commercial Wall Heater 4800W
Explore More
- KEYSHAFT
- Plug-In Wall Switch Timers
- Step Stools
- Garden Hose Reels Carts and Hangers
- Mechanical Conduit Benders
- Structural Bolts
- NEWSTRIPE HashMark Master
- CONDOR Anti-Scratch Frameless Safety Glasses
- RUD CHAIN PSA Starpoint Eye Bolts, Metric Thread
- KEO Long Series Combined Drills And Countersinks, 8 Inches
- ANVIL 2174 Series Socket Weld Couplings, Forged Steel
- ANDERSON METALS CORP. PRODUCTS Forged Nut
- HOFFMAN Type 4X Screw Cover 30.5mm Pushbutton Enclosures