SPEARS VALVES 2724T-032C Diaphragm Valve, Socket, PTFE/EPDM, 32mm Size, CPVC
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Diaphragm Valve |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.76 |
| Ship height (cm) | 11.27 |
| Ship length (cm) | 17.3 |
| Ship width (cm) | 3.4 |
Explore Products
- QUANTUM STORAGE SYSTEMS WR8-950952 Wire Shelving, 8 Shelf, 24 x 36 x 74 Inch Size, 24 Bins, Chrome
- CINCINNATI FAN DK39
- ARO 640165 Plate, Follower
- HOFFMAN F126LE45A 18840 Elbow, 45 Degree, 12 x 6 Inch Size, Gray, Steel, Top Opening
- OSG 1105201308 Straight Flute Tap, M18x1.5 Thread Size, 30 mm Thread Lg, 110 mm Overall Lg, Bottom, TiCN
- APPROVED VENDOR 5MLY9 Potential Relay 35a Pick Up 166 To 180
- E JAMES & CO 1040-1/16HGA Rubber Neoprene 1/16 Inch Thick 12 x 12 Inch
Explore More
- KEYSHAFT
- Voltage Detectors
- Digital Pressure and Vacuum Gauges
- Roofing Nails
- Liquid Tight Cord Connectors
- Rubber Edging
- VALEO GLOVES Economy 7 Inch Elastic Belts
- NORTH BY HONEYWELL Northflex Light Task Plus 3 General Purpose Gloves
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND M2 Gas Springs
- MUELLER INDUSTRIES 11M-N Iron Body Y Strainers
- MUELLER INDUSTRIES 721 Triple Duty Control Check Valves
- ARO Modular Air Line Lubricator
- TSUBAKI Wire 3d, Round
- PETERSEN PRODUCTS 140-1 Series Pipe Plug
- AIRMASTER FAN CWF Series TEFC Type Belt Drive Cabinet Fans with Auto Shutters
- PLAST-O-MATIC EASYMT Series Solenoid Valves, CPVC
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.