SPEAKMAN RPG10-0100-BN Repair Part Diverter Valve Trim Repair Group
Get it by Monday, May 25
Delivery
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.16 |
| Ship height (cm) | 6.35 |
| Ship length (cm) | 17.78 |
| Ship width (cm) | 17.78 |
| HS code | 8481901000 |
| Country of Origin | CN |
Explore Products
- VERMONT GAGE 911257300 Pin Gage, Class ZZ, NoGo, BG, 0.573 Inch Size
- WRIGHT TOOL 48-10MM Standard Impact Metric Socket, 1/2 Inch Drive, 6 Point, 10mm
- APPLETON ELECTRIC KPSP17125J548 Metal Halide Light Fixture, 175W, 1-1/4 Inch Npt Hub Size
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS USB20ABK Usb Receptacle, 20A 125V, 2-P 3-W Grounding, 5-20R, Two 3.1 A Usb Port, Brown