FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Item | Extension Ring |
| Characteristics | Features \X26 Benefitsconcentric Combination Knockoutsextension 6-32 Mounting Hardware Includedul, Cul |
| Color | Silver |
| Item | 2154072 |
| Product Height | 1 4/5" |
| Product Width | 2" |
| Width | 2" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 4.57 |
| Ship length (cm) | 5.59 |
| Ship width (cm) | 5.08 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Air Hammers
- Laboratory Circulators
- Fast Acting Midget Fuses
- Abrasive Radial Bristle Brushes
- General Purpose DC Motors
- HELICOIL Straight Flute Bottoming Taps, 2B
- MUELLER INDUSTRIES 105MAT Silent Check Valves
- GLOBE SCIENTIFIC Griffin Style Beakers, Polypropylene, Printed Graduations
- NTN Shielded Radial Ball Bearing
- COMPX NATIONAL Pin Cam Drawer Lock
- SPEARS VALVES EverTUFF CPVC CTS Female Adapters
- EATON Type 3R Rainproof Non Combination Magnetic Motor Starters
- ENERPAC VC10 Series Valve Change Out Tools
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
SOUTHWIRE COMPANY TBX-625 Masonry Box Extension Ring, Six Gang, 2-1/2 Inch Deep
€137.17 /unit
