FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Item | Extension Ring |
| Characteristics | Features \X26 Benefitsslotted Pan Box Mounting Tabs For Easy Installationul |
| Color | Silver |
| Item | 2154072 |
| Product Height | 1/2" |
| Product Width | 4" |
| Width | 4" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 1.27 |
| Ship length (cm) | 10.16 |
| Ship width (cm) | 10.16 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Drain and Drip Pans
- Plates and Plate Covers
- Link Filters
- Rod Ends
- CAIMAN Hi Vis Reflective Back Knuckle Protection Mechanics Gloves
- GRAPHIC CONTROLS Chart Recorder Pens
- RUD CHAIN LRBS-FIX Lashing Load Rings
- TEMPCO Screw Plug Immersion Heaters, 316 Stainless Steel Element
- MUELLER INDUSTRIES 11M-N Iron Body Y Strainers
- MONOPRICE RJ45 Relief Boots
- NTN ARFLU Series, Mounted Ball Bearing
- TSUBAKI Transformers
- IFM ASI Distribution Boxes
- STAFFORD MFG Solution Series Clamp-On Two Piece Wrenches, Round Bore
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
SOUTHWIRE COMPANY 57111 Round Pan Box Extension Ring, 1/2 Inch Deep, 4 Inch Size
€815.10 /unit
