SMC VALVES VQ1101Y-5 Valve | AL4AHT
SMC VALVES VQ1101Y-5 Valve
Item: AL4AHTModel: VQ1101Y-5
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Valve
Max. Operating Pressure 101 psi
No. Of Port 5
Solenoid Power Consumption 0.5 W
Solenoid Supply Voltage 24V DC