SMC VALVES TUH0805B-20 Tubing, 8 mm Size, Type Tuh | AN2DET
SMC VALVES TUH0805B-20 Tubing, 8 mm Size, Type Tuh
Item: AN2DETModel: TUH0805B-20
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Tubing
Coil Winding Length (m) 100m
Max. Operating Pressure (mpa) 20 MPa
Minimum Bending Radius 20 mm