SMC VALVES TRS0805R-20 Tubing, 8 mm Size, Type Tr | AL3XNY
SMC VALVES TRS0805R-20 Tubing, 8 mm Size, Type Tr
Item: AL3XNYModel: TRS0805R-20
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Tubing
Max. Operating Pressure (mpa) 20 MPa
Minimum Bending Radius 27 mm