SMC VALVES TRBU0805R-20 Tubing, 8 mm Size, Type Tr | AM2RRF
SMC VALVES TRBU0805R-20 Tubing, 8 mm Size, Type Tr
Item: AM2RRFModel: TRBU0805R-20
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Tubing
Inner Tube I.d. D 5 mm
Inner Tube O.d. D 8 mm
Max. Operating Pressure (mpa) 0.8 MPa
Minimum Bending Radius 20 mm