SMC VALVES SY7240-5DZ Solenoid Valve | AL3LVY
SMC VALVES SY7240-5DZ Solenoid Valve
Item: AL3LVYModel: SY7240-5DZ
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Solenoid Valve
No. Of Port 5
Overall Length 169.4 mm
Solenoid Power Consumption 0.35 W
Solenoid Supply Voltage 24V DC