SMC VALVES NCY2S32H-3000 Guide Cylinder, 32 mm Size, Double Acting
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- FIRE-DEX 1910G253 Fire Helmet Traditional Red
- SMC VALVES CRB1BW50-90S-XN Rotary Actuator, 50 mm Size, Double Acting
- GRAINGER 221-001620 Ball End Mill, 2 Flutes, 22 mm Milling Dia, 38 mm Length Of Cut, 102 mm Overall Length