SMC VALVES NCRA1BS50-100C Rotary Actuator, 50 mm Size, Double Acting
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Rotary Actuator |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 11.43 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- HILMAN ROLLERS KTG-20N Complete Tri-Glide Unit With Nylon Wheels, 20 Ton Capacity
- TITAN FASTENERS MEA45X6X6
- NORLAKE 010298 NOR-LAKE SCIENTIFIC 010298
- BALDWIN FILTERS BF7695 Fuel Filter Resin Ribbon/coalescer
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS SCSB0 Power Distribution Box, 60 A, 120 - 208 VAC, 4 Pole, Yellow
- MARLIN STEEL WIRE PRODUCTS 920-08 Storage Basket, Display Basket, Steel, Powder Coated, Green
Explore More
- KEYSHAFT
- Oily Waste Cans
- Electrical Sticks and Rescue Hooks
- Oil Change Systems
- Moisture Testers
- REVCOR Blade Fan 18 Inch
- OIL SAFE Color Coded Steel Tubes
- ANSELL 93-401 Nitrilite Non Sterile Disposable Nitrile Cleanroom Gloves
- KEO Long Series Combined Drills And Countersinks, 8 Inches
- METRO Utility Carts
- APPROVED VENDOR Pry Bar Lever Dolly, Steel Handle
- ULTRATECH Drain Seal
- HOFFMAN Polypro Wifi Series Type 4X Wall Mount Cabinets
- ROBERTSHAW 700 Series Line Voltage Gas Valves
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.