SMC VALVES NCRA1BS100-180C Actuator, 100 mm Size, Double Acting
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Rotary Actuator |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 11.43 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- PROTO J5438-TT Tether Ready Socket 1/2 Inch Drive 1-3/16 Inch
- EATON XTAE015B10U1P6 Non-Reversing Electronic Motor Starter, 15 A, 24 V 50 Hz, 1No, B Frame, 45 mm, 1.0-1.6 A
- DAYTON MHW3LG Identification Label Kit
- CHICAGO FAUCETS GN2AJKABCP Gooseneck Spout Brass
- TANIS BRUSHES RB636 Conveyor Cylinder Brush L38in Od6in
- CLEVELAND C80565WF
Explore More
- KEYSHAFT
- Bar Clamp/Spreaders
- Grease Feeders
- Thermal Units
- DC Fans
- Drill Bits
- CONDOR Heat Resistant Gloves, Kevlar/Nomex
- CAMLOCK FITTINGS Type F Male Cam And Groove Adapter, Male NPT Thread
- MUELLER INDUSTRIES 155M Iron Body Simplex Basket Strainers
- SUGATSUNE Wire Pull Handles
- ANVIL AS3373 Series Universal Angle Brackets
- WEILER 7" Flap Disc, Type 29, Ceramic
- BALDOR / DODGE Coupling And Drive Shafts
- ANVIL AS1200 Series O.D. Tubing Clamps, Zinc Trivalent Chromium
- SLOAN Royal 312 Exposed Manual Specialty Water Closet Foot Pedal Flushometers
- SHANNON INSULTECH Removable Insulation Covers
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.