SMC VALVES NCQ2A63-150DCZ Compact Cylinder, 63 mm Size, Double Acting | AN9CBE
SMC VALVES NCQ2A63-150DCZ Compact Cylinder, 63 mm Size, Double Acting
Item: AN9CBEModel: NCQ2A63-150DCZ
Item Compact Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 63
Operating Pressure 0.05 MPa to 1 MPa