SMC VALVES NCQ2A40-40DCMZ Compact Cylinder, 40 mm Size, Double Acting
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- SIEMENS BQD115 Molded Case Circuit Breaker, BQD Series, 1P, 15A, 120VAC