SMC VALVES NCQ2A32-150DCZ Compact Cylinder, 32 mm Size, Double Acting | AN7VQU
SMC VALVES NCQ2A32-150DCZ Compact Cylinder, 32 mm Size, Double Acting
Item: AN7VQUModel: NCQ2A32-150DCZ
Item Compact Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 32
Operating Pressure 0.05 MPa to 1 MPa