SMC VALVES NCQ2A32-125DCZ Compact Cylinder, 32 mm Size, Double Acting | AN7TPD
SMC VALVES NCQ2A32-125DCZ Compact Cylinder, 32 mm Size, Double Acting
Item: AN7TPDModel: NCQ2A32-125DCZ
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Compact Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 32
Operating Pressure 0.05 MPa to 1 MPa
Stroke 175 mm