SMC VALVES NCJPF15-025D-B Round Body Cylinder, 15 mm Size, Double Acting
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- TB WOODS AK5634 FHPBoredtosize V-Belt Sheave, Cast Iron, 3L Type Belt, 2.0625 inch Hub Dia.
- OSBORN 9502626311
- RIDGID 89530 Spring
- DAYTON EW-22 Pushbutton Housing Left
- ANVIL 0840000012 90 Deg. Screwed Bend Elbow, Ductile Iron, 11/4 Inch Size
- CHICAGO-LATROBE 47977 Jobber Length Drill Bit, 5.70 mm Size, 57 mm Flute Length
- NIBCO 9405800 Companion Flange, 2 Piece, 6 Inch Size, Steel
Explore More
- KEYSHAFT
- Anti-Slip Tapes
- Carpet/Rug/Mat Accessories
- LED High Bay Fixtures
- Switchboard Mats
- Temperature Alarms
- SHARPE VALVES Ductile Iron Inline Oil Patch Ball Valve, FNPT x FNPT
- AKRO-MILS 30170 Shelf Bins
- DWYER INSTRUMENTS BTM3 Series Maximum/Minimum Bimetal Thermometers
- MUELLER INDUSTRIES 105MDT Silent Check Valves
- WERA TOOLS Slotted Torsion Insert Bit
- NOTRAX Diamond Plate Runners
- DURHAM MANUFACTURING Bar Cradle Trucks
- HUB CITY SSW264 Series Cleanline Worm Gear Reducers, Stainless Steel
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.