SMC VALVES NCJ2KB16-150SR Round Body Cylinder, 16 mm Size
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- VESTIL VBSH-4818 Shelf For Bin Storage Cabinet, 16-3/8 Inch x 47.5 Inch Size
- SALSBURY INDUSTRIES 19955BRZ Enclosure, 37 x 61 x 9.25 Inch Size, Bronze, Free Standing
- BEVEL TOOL 1041020 EBA-3.0 120V Electric Motor Bevel Cordless Tool, 6mm Bevel Depth, 18V
- MORSE CUTTING TOOLS 83262 Rotary File Bit, Sg-3 Style, Carbide Burr, Single Cut
- WALTER TOOLS A1249XPL-1.3 Jobber Length Drill Bit, 1.30 mm Size, 16 mm Flute Length, 38 mm Overall Length
- ZSI-FOSTER SVN-08 Loop Clamp, Galv, 1/2 In Clamping Dia., Steel
- OHAUS AX523 Precision Balance Scale Digital 520g
Explore More
- KEYSHAFT
- Analog Panel Meters
- Drywall Specialty Tools
- Cable Tie Tools
- Scrub Brushes
- Dilution Tanks and Traps
- OIL SAFE Rectangular Paper Content Labels
- FABENCO ZT Series Full Coverage Self-Closing Safety Gates
- CAIMAN Hi Vis Reflective Back Knuckle Protection Mechanics Gloves
- RUD CHAIN WPP-B Powerpoint Ring Connection Hoist Rings
- NIBCO Butterfly Valves
- NOTRAX Slabmat Carré Bevels Industrial Mattings
- VERMONT GAGE Go Standard Thread Plug Gages, 8-36 Unf
- TOTELINE Nesting Containers
- 3M 30NF Fastbond Contact Adhesives
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.