SMC VALVES NCGTN32-0079 Round Body Cylinder, 32 mm Size, Double Acting | AL9ZVC
SMC VALVES NCGTN32-0079 Round Body Cylinder, 32 mm Size, Double Acting
Item: AL9ZVCModel: NCGTN32-0079
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Round Body Cylinder
Bore Dia. 1 1/4"
Operating Pressure Range 8 psi to 145 psi
Overall Width 2.67"
Proof Pressure 215 psi