SMC VALVES NCGNN25-1100 Round Body Cylinder, 25 mm Size, Double Acting | AN4GRX
SMC VALVES NCGNN25-1100 Round Body Cylinder, 25 mm Size, Double Acting
Item: AN4GRXModel: NCGNN25-1100
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Round Body Cylinder
Operating Pressure Range 8 psi to 145 psi
Overall Width 1 6/25"
Proof Pressure 215 psi