SMC VALVES NCGBN63-0100 Round Body Cylinder, 63 mm Size, Double Acting
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- SPEAKMAN SB-3403 Quinn Single Lever Faucet - Pc
- SPEARS VALVES 4733T1-007C Industrial Vertical 3 Way Ball Valve, Flanged, T Port, FKM, 3/4 Size, CPVC
- OSG 1654003908 Spiral Flute Tap, M48X5 Thread Size, 60 mm Thread Length, 250 mm Length, Right Hand