SMC VALVES NCGBA32-1100 Round Body Cylinder, 32 mm Size, Double Acting | AN2AKH
SMC VALVES NCGBA32-1100 Round Body Cylinder, 32 mm Size, Double Acting
Item: AN2AKHModel: NCGBA32-1100
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Round Body Cylinder
Operating Pressure Range 8 psi to 145 psi
Overall Length 15.51"
Proof Pressure 215 psi