SMC VALVES NCDRA1BW80-190C Rotary Actuator, 80 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Rotary Actuator |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 11.43 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- SPEARS VALVES 3720-788 Reducer Cross, Socket, Schedule 40, 18 x 8 Size, PVC
- STEARNS BRAKES 108705405DLF Brake Assembly
- SIEMENS 3SU1150-0BB10-1FA0 Non-Illuminated Push Button, 22 mm Size, Momentary, Black, Metal
- EATON BAB3015HE Miniature Circuit Breaker, 240/415 VAC, 15A, 6 kA Interrupt, 3P
- OSG 8672430 Jobber Length Drill Bit, 4.30 mm Size, 74 mm Overall Length, Carbide
- DIVERSI-PLAST 39817 Nestable Tote 23 Inch Length Natural
- TB WOODS 8MPC72012 Power Chain Belt, 8 Mm Pitch, 720 Mm Belt Pitch Length, 12 Mm Belt Width
- WATTS C-FBV-1 1/2 0548002 Ball Valve, 1/2 Inch Inlet, 400 Deg. F Max. Temp., 1000 Psi
Explore More
- KEYSHAFT
- Weld Studs
- Gas Welding Outfits
- Wall Mount Fans
- Offline Forced Air Oil Coolers
- Oil Filters / Lube Filters
- ANSELL 32-125 Hynit Abrasion Resistant Gloves
- JOHN GUEST Swivel Male Run Tees, NPTF Thread, Polypropylene White
- ANVIL AS200STS Series Welded Channels
- DORIAN Boring Bar As-20s
- PASS AND SEYMOUR Radiant Series Screwlesss Wall Plates
- APPROVED VENDOR Laboratory Bench Ovens
- GREENLEE Crimping Tool Kits
- BURNDY GP Type Mechanical Grounding Connectors
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.