SMC VALVES NCDQ2D80-75DMZ Compact Cylinder, 80 mm Size, Double Acting Auto Switcher
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- GRAINGER CRP084004GR Standoff, 1/4 In - 20 Thread Size, Alu, 2 1/2 In Lg., Plain, Female To Female
- DAYTON 2PYT1 Propeller Diameter 8 Inch 50 Degree Pitch
- KUNKLE 910BEDM01APF Safety Relief Valve, Male X Female NPT, E Orifice, 3/4 Inch Inlet Size
- WINTERS INSTRUMENTS PFP832 Gauge, Ss 2.5 Inch, 0-5000 Psi/Kpa 1/4 Inch, Bottom
Explore More
- KEYSHAFT
- Safety Can Accessories
- Tool Bits
- Hydraulic Industrial Cylinder Mounts
- Radial Blade Blower, Belt Drive
- Soil Testing Probes
- LOC-LINE Hose Kits
- ASHCROFT 1009 Stainless Steel Gauge, Stainless Steel Tube
- GLOBE SCIENTIFIC Jars, Wide Mouth, 58 mm Opening
- ANVIL 2809 Series Threaded Lateral Anvilets, 3000 PSI
- SAFTCART Medical Cylinder Cart
- QUANTUM STORAGE SYSTEMS Stackable Shelf Bin Wire Shelving Packages
- CEMENTEX USA Standard Wall Socket Sets, 12 Points, 3/8 Inch Square Drive
- HUBBELL-WIEGMANN Steel Floor Stand Kits
- 80/20 15 Series 1515-LITE Four Open T-Slotted Profile Extrusions
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.