SMC VALVES NCDQ2B63-50DCMZ-M9PSDPC Compact Cylinder, 63 mm Size, Double Acting Auto Switcher
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- GARLOCK SEALING TECHNOLOGIES 87 X 5151
- AMERICAN TORCH TIP 6290NFF-2 Cutting Tip Size 2
- FILLRITE FR1204G Fuel Transfer Pump 15 gpm 12VDC
- MARTIN SPROCKET E6-RSA1-66-07 Return Training, Steel, Cema E, 66 Inch Belt Width
- KRUEGER HS1-2-85 Therma Level Gauge, 2 Inch NPT Opening, 85 Inch Depth, Stainless Steel
- DYNABRADE 51941 Spring
- KNIPEX 50 01 180 End Cutting Pliers 7-1/4 Inch Length Red
Explore More
- KEYSHAFT
- MIG Welder Accessories
- Automotive Specialized Tools
- Thermocouple Thermometers
- Pneumatically Actuated Butterfly Valves
- Pressure Washer Hoses
- CONDOR Coated Gloves, Foam, Nitrile, Full Dipped
- PROTO Impact Socket, 1 Inch, Imperial, Hardened Steel
- MAYHEW TOOLS Straight Pinch Bars
- MUELLER INDUSTRIES 105MAT-N Silent Check Valves
- GLOBE SCIENTIFIC Label Rolls, Cryo, 38 x 19 mm
- PRECISION BRAND Arbor Shim 0.0050
- PARKER Female Connector 1/2 Inch
- MERSEN FERRAZ Offset Tag Fuse-Links, gM, 550VAC/250VDC
- SIOUX CHIEF PowerPEX ASTM F1960 Elbows
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.