SMC VALVES NCDQ2A80-100DMZ Compact Cylinder, 80 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
| Min. Operating Pressure | 7.25 psi |
| Overall Width | 112.5 mm |
| Proof Pressure | 217 psi |