SMC VALVES NCDGCA20-0375-B54L Round Body Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- BALDOR / DODGE 26S05HAWP TIGEAR-2 Reducer With White Paint
- MALIN CO. 01-0808-12CO Baling Wire, 0.081 Inch Diameter, 2025.6 ft. Length, Aluminium
- JONARD GD-100 Dynamometer Gauge Dial 100-1000g
- GRAINGER D154 Roll Pin 4 x 24mm
- RHEEM RTG20006RJ Program Chip, Natural Gas
- ECEF 53030 Hole Cutter, 30mm Diameter, 13mm Shank, TCT
- APPROVED VENDOR 18C765 Pressure Gauge Mechanical Contractors 4-1/2 In
Explore More
- KEYSHAFT
- Sanitary Ball/Shut Off Valves
- Full-View Sight Flow Indicators
- Test Leads
- Retrofit Kits
- Ducting Hoses
- KEO Countersink Sets
- DESTACO 7-101, 7-58, 7-59, 7-60 Heavy Duty Cam Action Series
- CONDOR Full Finger General Purpose Gloves
- HOWARD LEIGHT Plug N Play Prefilled earplug canisters
- ANVIL AS2144 Series Corner Angle Fittings, Electro-Galvanized
- SCHAEFER Mist Kit, Polyethylene Black
- REES Cable Pull Switches
- APPLETON ELECTRIC 400 Watt Light Fixture
- STEEL CITY Strain Relief Connectors
- ZURN Barbed Tube Fittings for PEX
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.