SMC VALVES NCDGBN63-0400 Round Body Cylinder, 63 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AL9ZQK
SMC VALVES NCDGBN63-0400 Round Body Cylinder, 63 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AL9ZQKModel: NCDGBN63-0400
Item Round Body Cylinder
Operating Pressure Range 8 psi to 145 psi
Proof Pressure 215 psi