SMC VALVES NCDGBN50-1400 Round Body Cylinder, 50 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AM9ZPK
SMC VALVES NCDGBN50-1400 Round Body Cylinder, 50 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AM9ZPKModel: NCDGBN50-1400
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Round Body Cylinder
Operating Pressure Range 8 psi to 145 psi
Overall Length 20 4/25"
Overall Width 2 7/25"
Proof Pressure 215 psi