SMC VALVES NCDGBA50-0350 Round Body Cylinder, 50 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- PARKER 07983001
- VOLKEL 09107 Notch, Machine Inserting Tool, Hex Drive, M 4 x 0.7 Size
- MORSE CUTTING TOOLS 90418 Ballnose End Mill, ‎5/8 Inch Dia., 5/8 Inch Shank, 1-1/4 Inch Depth
- VERMONT GAGE 302160520 Taperlock Plug Gage, NoGo, M28.0-1.00 6H
- MARTIN SPROCKET 08A39 Roller Chain Sprocket, 39 Teeth, 157.830 mm Pitch Dia., 121.769 mm O.D., Steel
- CEMENTEX USA HKS-14T580 T Handle Hex Wrench Set, 14 Pieces
- DYNABRADE 22593
Explore More
- KEYSHAFT
- Rocker Switches
- Motor Pack Conversion Kits
- Electric Infrared Heater Elements
- Torsion Springs
- Antennas
- VIEGA PROPRESS Tee, 304 SS, Press x Press x Press, FKM Seal
- DWYER INSTRUMENTS 1211 Series Slack Tube Manometers
- REESE Ball Mount Drops
- WALTER TOOLS A3293TTP Series, Coolant Fed Drill 140 Carbide
- GLOBE SCIENTIFIC Slide Holders
- CMI Female Connectors
- APPLETON ELECTRIC Vaporproof Hid Fixtures With Refractor And Guard
- WEG ODP Footless, Jet Pump Motors, Single Phase
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.