SMC VALVES MXS25-30B Guided Cylinder, 25 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- M A FORD 30206490 Micro Drill Bit, 1.65 mm Drill Bit Size, 12.19 mm Flute Length, 1/8 Inch Shank Dia