SMC VALVES MXS25-20B Guided Cylinder, 25 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- REGAL 008950AS85 Hand Tap Set With TiCN Coating, 1-1/2-6 UNC Size, H4 Limit, 4 Flutes
- HUBBELL-WIEGMANN WA90SP36F3 Swing Panel, Carbon Steel, White, Powder Coat Finish
- CONDOR 53YM05 Pink with Silver Stripe Traffic Vestnrated, Zipper Closure, Universal
- VERMONT GAGE 362127030 Threaded Ring Gage, M11.0 x 1.50 Thread Size, Go/NoGo, 6G Thread Class
- NIBCO NLL100V
- EATON XTAE012B01TP16 Electronic Motor Starter, 12 A, 24 V 50/60 Hz, 1Nc, B Frame, 45 mm, 0.1-0.16 A
- WOODHEAD 1300061409 105001A07M050 Single Ended Cordset, 5 Pole, Female To Pigtail, 20 AWG, PVC, Cable, 5m
Explore More
- KEYSHAFT
- Pipe Markers
- Water Gauges
- Filter Heads
- Pump and Cylinder Sets
- Transmission Filters
- LEATHERHEAD TOOLS Ultra Force Irons Series, Halligan And Axes
- FABENCO MZ Series Pivoting Mezzanine Safety Gates
- ANSELL Class 0 Electrical Gloves, 14 Inch, Black
- FACOM 115A Monkey Wrenches
- JOHN GUEST Swivel Male Elbows, BSPT Thread, Acetal Gray
- AIR HANDLER 95% Efficiency Microfiber HEPA Air Filters
- SOUTHWIRE COMPANY Side Cutting Plier
- PASS AND SEYMOUR Pin And Sleeve Inlets
- GLOBE SCIENTIFIC Labeling Tapes, 1 Inch x 500 Inch per Roll
- SIOUX CHIEF Metal CTS/IPS 2-Hole Tube Straps
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.