SMC VALVES MXS25-150AS Guided Cylinder, 25 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
| Max. Operating Pressure | 0.7 MPa |
| Min. Operating Pressure | 0.15 MPa |