SMC VALVES MXS25-10AS Guided Cylinder, 25 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- MACROMATIC TH41566-08 Time Delay Relay, Single Shot Switch Trigger, SPDT, 12V DC, 0.6 to 60 sec.
- SCHNEIDER ELECTRIC GP2E32 Easy Tesys, 3R/4, 32 A Ac, 3 Poles, 690 VAC