SMC VALVES MXS20TF-150A Guide Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- VERMONT GAGE 141167340 Plug Gage, Class X, Go, Steel, 0.6734 Inch Size
- MORSE DRUM 5-60-23 Drum Cone, 60 Degree, #23
- EATON HVX100A1-4A1N1B5D3 Adjustable Frequency Drive, EMC H, 100 HP, NEMA Type 1, 480 V, No Brake Chopper
- TB WOODS 10SC48 Sure-Flex Type SC Spacer Flange, High Strength Cast Iron, 10 Size
- VERMONT GAGE 912215020 Pin Gage, Class ZZ, NoGo, BG, 15.02 mm Size
- MORSE CUTTING TOOLS 88156 Cutting End Mill, 1 x 1 x 1Â 5/8 x 4Â 1/8 Inch Size, 2 Flute, Single End
- COXREELS 1680-0928-A Motorized Hose Reel, Medium Pressure, 1-1/2 Inch Inner Dia., 70 Feet Length
Explore More
- KEYSHAFT
- DC Power Supply Accessories
- Hole Drill Bore and Wire Gauges
- Parking Curb and Speed Bump Accessories
- Thrust Washers
- Wheel Bolts
- DESTACO 807 Series Pneumatic Toggle Clamps
- AKRO-MILS 35240 Nest And Stack Totes
- IRONCLAD Tuff Chix Work Gloves
- TEMPCO Gemini Linear Heater Assemblies
- KEO Combined Drills And Countersinks, Plain Type, 82 Degrees Countersink Angle
- DAYTON Fixed Base Hydraulic Stackers
- VULCAN HART Rings
- AMERICAN TORCH TIP Nozzle Holders
- MERSEN FERRAZ Protistor fuses, 690VAC/700VAC
- EATON Bussmann Series CLE Fuses
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.